Jaké druhy fotoknih nabízíte, a kolik stojí?

otázku položil(a): Svatební Planeta
34 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

větší A4, na šířku,

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Fotoknihy zatím nenabízím.

Nejkvalitnější fotoknihy v rámci rozumné nabídky - pevné desky a kvalitní papíry. V ceně svatby zdarma

Sestavení knihy stojí 2000 Kč, tisk je od 2000 Kč za 50 stran s rovnou panoramatickou vazbou. Velikost vždy volím 29x29cm. Tisknu u SAAL-digital, kde je velmi vysoká papíru i samotného tisku.

Ručně dělané scrapbookové album, to je něco, co vám zachová vzpomínky na celý život. Každé jednotlivé album je pokaždé jiné. Nikdo nebude mít stejné. Společně s fotkami přesně vystihuje vás a váš svatební den. Cena se pohybuje od 2 000,- výše a upravuje se v závislosti na použitých materiálech a počtu fotek.

Dále děláme tištěnou fotoknihu v různých rozměrech. Podle našich zkušeností je nejkrásnější rozměr 28x28cm, kde je na přebalu nejlepší fotka z celého dne. Cena se pohybuje od 1 500 Kč do 3 000 Kč podle počtu fotek (například 200 fotek cca 2 000,-).

Ukázky vám můžeme ukázat na předsvatební schůzce, nebo poslat fotky na mail.

Standardně fotoknihy nenabízím, ale pokud snoubenci fotoknihu chtějí, není problém se na zpracování domluvit.

Fotoknihy nabízím. ;) Každému se líbí něco jiného, takže cenově to záleží na domluvě s novomanžely pro jaký typ se rozhodnou.

Fotoknihy nabízím. Mají různé formáty i provedení. Od toho se odvíjí i jejich cena. Aktuální ceny zasílám vždy na vyžádání. Popř. dávám možnost i klasických svatebních alb.

Standardní fotoknihu mám zahrnutou v základní ceně balíčku. Alternativně umožňuji zvolit klasické fotoalbum, do kterého vlepím vyrobené fotografie.

Pokud mají snoubenci zájem a finanční prostředky navíc, mohu pro ně nechat vyhotovit luxusní album vázané v kůži a s fotografiemi vytištěnými na velmi silných neohebných listech. Cena takového alba se pak pohybuje od 6 do 10 tisíc korun.

S vazbou potaženou krokodýlí kůží a při otevření odříkávající Shakespearovy sonety.

Fotokniky běžně nenabízím.

Nabízíme různé formáty, způsoby tisku, typ provedení. Kniha je taková individuální záležitost. Ty nejmenší včetně práce mohou stát kolem jednoho tisíce, ty velké pak se zpracováním kolem 5-6 tisíc.
Doporučujeme se v tomto případě u nás informovat...

Mám vlastní produkci fotoknih pod značkou Mrosconi.
Na trhu je spousta výrobků v různých cenách, avšak jen málo produktů s dlouhou životnosti. Proto jsem začal vyrábět vlastní fotoknihy, které spojuji luxusní design GraphiStudia s klasickou fotografii vyrobenou na LABu (chemickou cestou). Je to jediná cesta k dosažení dlouhé životnosti.
Listy jsou prostě fotky ! Fotky, které znáte odjakživa !
Fotoknihy je nutné vidět na živo. Nemá smysl o tom psát.

Nabízím různé fotoknihy ať tištěné nebo z opravdových fotografiích, kde počet stran přizpůsobuji velikosti svatby a představě snoubenců a od toho se odvíjí i cena. Standardně fotokniha 30x30 cm tištěná s laminací jednotlivých stran (28) stojí 2000,- Kč.

Mohu nabídnout celou řadu knih od českých i zahraničních výrobců, popřípadě realizovat tisk v kombinaci s ruční vazbou. Cena záleží vždy na formátu a počtu stran. Nejčastěji se pohybuje v rozmezí 2 až 4 tisíce Kč.

Pokud máte zájem o fotoknihu, lze se na všem domluvit. (formát, počet stran, atd..)

Jen ty nejkvalinejsi s cenou od 8 tisic.

Mám velmi dobrou zkušenost od společnosti Bontia.cz - jejich tisk, vazba a barvy jsou skvělé.
Samotný software pro tvorbu knížky mě příjde jako jeden z nejkvalitnějších - setkal jsem se u jiných firem s velikým zkreslením oproti reálnému výstupu.

Ceny za výtisk knihy ponechávám dle jejich ceníku (často jako většina dnes mají zajímavé limitované cenové nabídky), jen za zpracování fotografií s texty se vždy s nevěstou dohodneme.

Nabízím fotoknihy z výroby Exkluzivní knihy. Cena je od 700 do 5000 Kč. Na tyto knihy mohu poskytnout 10 procent slevu.

Nabízím fotoknihy z výroby Exkluzivní knihy. Cena je od 700 do 5000 Kč. Na tyto knihy mohu poskytnout 10 procent slevu.

Nabízím fotoknihy z výroby Exkluzivní knihy. Cena je od 700 do 5000 Kč. Na tyto knihy mohu poskytnout 10 procent slevu.

Dělám fotoknihy od dvou výrobců. Jednu klasickou, ale velmi kvalitní od firmy CEWE. Nejčastěji na fotopapír (neplést si s křídovým papírem) a v rozměru 30 x 30 o cca 80 - 90 stranách. Cena včetně práce se pohybuje okolo 4 - 5 tisíc.
Dále je možnost opravdu luxusní soupravy v kůži s vytlačeným monogramem, ručně dělané fotoknihy, na velmi kvalitním uměleckém papíře, v dřevěné kazetě, včetně sladěných dvd obalů se saténovou stuhou, tam je cena až 3 x vyšší.

Fotoknihy v žádném z ucelených balíčků nenabízím. Mohu však pomoci s jejich sestavováním, případně je mohu za předem domluvenou cenu sestavit a nechat vytisknout přesně podle vašeho přání. Spolupracuji s několika firmami za jejichž práci ručím.

Doporučuji si vybrat z velké nabídky firem, které se přímo zabývají výrobou fotoknih. Jednak mají často dobré slevy ale hlavně mají možnost aby si zákazník stahnul jejich program na vytvoření vlastní fotoknihy kam si vloží fotografie jaké budou chtít a jenom se potom celý sestavený album odešle přímo na tuto firmu, která fotoknihu zpracuje a zašle zákazníkovi domů ..... Samozřejmě jsou k tomu potřeba dobré, kvalitní a hezké fotografie ... :)

Nabízím fotoknihy velkosti A4 a A3 - vše na stránkách www.robinpuskas.cz

Ve své podstatě nabízím pouze dva formáty. 20x20cm (po rozložení tvoří panaroma 40x20cm) a 30x30cm zhotovené na velmi kvalitním papíře, podlepeno na tvrdou podložku a vázáno do syntetické kůže. Vše dohromady tvoří velmi elegantní celek.

Fotoknihy nenabízím a to z časových důvodů. Mohu ale doporučit, kam se obrátit...

Po zkušenostech z běžně dostupnými fotoknihami tištěnými digitálním tiskem a s lepenou vazbou aktuálně nabízím pouze fotoknihu Photostory. Album není tištěno, je zhotoveno ze skutečných fotografií, které jsou zkompletovány do knihy. Hřbet knihy umožňuje dokonale ploché otevření, čímž je zaručena vysoká trvanlivost vazby. Cena je samozřejmě vyšší než u běžných fotoknih, ale myslím, že to stojí za to. Cena je závislá na formátu a počtu stran fotoalba. Při osobní předsvatební schůzce knížky samozřejmě přinesu a můžete si je prohlédnout na vlastní oči.

Jak kniha vypadá je možné shlédnout na mém webu zde - http://www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz/cena_dalsi.html.

Album považuji za investici, která má přetrvat několik generací ve výborném stavu. Ceny závisí především od použitého materiálu, velikosti alba, počtu stran a začínají od 6000 Kč.

Ukáži i vysvětlím osobně.

Záleží na Vašich cenových možnostech... Spolupracuji s Moleskine a tam ceny začínají od 1000,- výše, ale výsledek stojí za to!

Stejně jako fotografie samotné je i výběr foto knihy (pokud se pro její pořízení rozhodnete) určitě důležité nepodcenit a věnovat tomu čas i energii. Výběr je široký, zdroje jak u nás tak i v zahraničí (zahraniční on-line servery atd.). A jak zmiňuji kolegové, je to vše i otázka investice (knihy za stovky i tisíce korun).

Vše je otazkou peněz.
Tištěné laserovým tiskem - levná dají se akcích cca od 600,-Kč (dost lidem stačí a jsou s nimi nadčeny)
Klasickou fotocestou ty začínají cca 3000,-
a pak jak píše kolega převářně italské vázné v kuži, kovu a po a to je trochu jiný level:
Luboš

Na trhu je dnes velké množství fotoknih a fotoalb. Nicmene drtiva cast z nich je celkem fadni a nezazivna. Ty opravdu hezke kousky musi clovek hledat a to spise online na zahranicnich servrech nebo oslovit ty fotografy, kteri maji kvalitni fotoalba v nabidce. Ja osobne pouzivam rucne vazana alba z Italie, jejichz kvalita je podle klientu i podle odborniku na opravdu vysoke urovni. V Cesku jsem takovou kvalitu nenasel, ikdyz jsem oslovil vyborne tiskare a vazace knih. Cena takovych alb je sice o neco vyssi (od cca 10 000kc), ale myslim, ze je to dobra investice do rodinneho dedictvi. ( zde se muzete podivat na ukazku tokoveho alba: http://www.pelucha.cz/svatebni-album-wedding-album/ )
petr

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!