Jaká je běžná dodací doba svatebních fotografií?

otázku položil(a): Svatební Planeta
42 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

14 dnů

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Záleží na momentální vytíženosti, ale většinou 4-5 týdnů.

Přibližně 4-6 týdnů, ale samozřejmě dodávám ochutnávku ze svatby, což je cca 10-15 fotek a tu posílám novomanželům do týdne od svatby.

Nerad spěchám. Letos to bylo 6 týdnů, příští rok 7-8 týdnů.

Od data vyfocení svatby jsou to většinou tři týdny.

Upravené fotografie většinou dodávám za jeden až dva týdny od svatby, podle rozsahu focení (obřad - celý den). Do jednoho dne jsem schopen poslat malý výběr náhledů pro ukojení zvědavců. Ale poslední dobou se tento požadavek od klientů již moc často neobjevuje - na svatbě již fotí spousta lidí. Trend posledních let je spíše raději si počkat na pěkné snímky než uspěchat odevzdání na úkor kvality.
Vždy se však termín odevzdání domlouvá ještě před svatbou a přizpůsobuje se požadavkům klienta.

Dodací lhůta je 14 dní, pokud je hodně svateb tak až 30 dní. Vše klientům píšeme, nebo voláme.

Běžná doba odevzdání je 3-4týdny. Několik ukázkových fotografií posílám po pár dnech, chápu, že čekání na úpravu fotek je dlouhé.. :)

Snažím se dodržet dodací lhůtu max. 2 týdnů, ovšem záleží na pracovním vytížení.

Všechny upravené a vytištěné fotografie odevzdávám nejpozději do čtyř týdnů. Několik fotografií odevzdávám elektronicky v nejbližších dnech po fotografování, aby se jimi novomanželé mohli co nejdříve pochlubit.

V případě objednání fotoknihy je tato odevzdána o něco později.

Zpravidla do 3 týdnů :-)

Pohybuje se od 1 týdne do jednoho měsíce, podle rozsahu fotografování a objednaných služeb.

Obvykle dodávám fotografie v rozmezí 3-5 týdnů ode dne fotorgafování.

V tomto jsme se plně přizpůsobili klientům. V naší svatební kalkulačce AMAKA si můžete vybrat vyhotovení už do 48hodin. V tom případě na zpracování dělá víc lidí a vaše fotografie jsou dodány v elektronické podobě ještě "za tepla".
Jinak běžný termín je do 14dnů, kdy předáváme komplet fotografie v elektronické podobě.

Dodací doba záleží na oboustranné domluvě, ale zpravidla dodávám hotové fotografie do 14 dnů až tří týdnů .

Když si rychle vyberete, mohou být fotky následující den. Fotokniha Mrosconi se vyrábí 5-7 dnů (technologie lepení vyžaduje čas).

Dle vytíženosti je to 1-3 týdny.

Zaručuji 14dní, ale snažím se, aby fotografie byly do týdne. Vím, že hodně fotografů dodává fotografie i za měsíc, aby zdůraznili, jak moc na fotografiích pracovali. Já si vždy se svatbou vyhradím i dostatečný čas na zpracování v následujícím týdnu, takže fotografie jsou většinou v pátek k převzetí.

Fotografie obvykle zvládám zpracovat během dvou až tří týdnů a několik fotografií "na pochlubení se" jsem schopen odeslat druhý den.

Protože vím jak moc se novomanželé na fotky těší - snažím se vybrat a upravit fotky pro soukromou svatební webovou fotogalerii co možná nejdříve. V závislosti na vytížení většinou to stihnu do jednoho týdne. Poté si novomanželé mohou v klidu promyslet jaké a kolik fotografií budou chtít. V ceně nabízím i postprocessing - počítačové úpravy několika nejkrásnějších fotek (dle domluvy) např. na černobílou fotografii, Instagram styl, retro atd.

Fotografie z celodenní svatby stíhám dodat během 3 týdnu, nejpozději měsíce. Pár fotek k rozeslání například emailem s podekováním za účast na svatbě dodávám do dvou dnů.

Fotografie se snažím mít hotové do dvou týdnů od svatby. Samozřejmě, může se cokoliv stát, proto uvádím jako termín odevzdání fotografií 2-4 týdny. Prozatím jsem vždy svatební fotografie odevzdal do dvou týdnů.

Záleží na počtu fotografií a také na požadavcích novomanželů.
Většinou je dodací doba okolo 14 dnů.

Pokaždé se na tom se snoubenci domlouváme přesně a jsou průběžně informování - občas před předáním fotografií posílám pár zmenšených náhledů například v chatu na Facebooku a než dostanou celý balík fotografií se už tak chlubí "vlaštovkami" svým blízkým..

Termín předání mám od 3 týdnů do 6 týdnů po svatbě - neproháním fotky nějakým hurá filtrem, ale ke každému snímku přistupuji pečlivě a to zabere určité množství času.

Navíc tvořím z některých snímků něco jako Promo-klip s doprovodem melodie a na webových stránkách vytvářím svatební příběh na blogu, kde se malinko snažím nezaujatě přiblížit vyprávěním i atmosféru toho dne pro upomínku okamžiku.

Všechny svatební zakázky odevzdávám do 3 týdnů od svatby.

Fotografie vetšinou dodávám do 14 dnů, pokud je objednaná fotokniha ta se to může protáhnou t i na 6 týdnů.

Běžná dodací doba je 3 - 4 týdny.

Dodací doba je cca do 4 - 5ti pracovních dnů.

4-6 týdnů po svatbě.

Z pravidla druhý den od svatby ode mne novomanželé dostanou malou ukázku ze svatby, aby se mohli "pochlubit" známým, či si fotografie zveřejnit třeba na sociální sítí. Vzhledem k nabité svatební sezóně dodávám zbylé fotografie cca do 8 týdnů od fotografování svatby.

Osobně zasílám mailem třeba již druhý den po obřadu cca 10 fotografií, aby měli novomanželé co ukázat. Přibližně do týdne je k dispozici webová galerie a do dvou až tří týdnů je zakázka připravena k převzetí. U fotoknih je dodací doba delší (cca6 týdnů od zadání do výroby).

Novomanželé dostávají nejpozději v pondělí 5 až 10 fotografií, aby mohli alespoň něco ukázat kamarádům na sociálních sítích.
Do přibližně 14 dnů nahrávám 400 až 800 lehce či více upravených fotografií do dočasné, privátní online galerie. Fotografie nejdou stáhnout a novomanželé si vybrané fotografie velmi jednoduše označí v dodaném excel souboru s náhledy. Následně většinou do 2 až 3 týdnů dodávám finální fotogarfie, DVD a dvě online galerie ("all" a "the best"). Pokud to jde, tak vytvoření alba posunuji do podzimních měsíců, kdy je více času. Dodací lhůty alb z Itálie se pohybují okolo 4 týdnů.

Vše záleží na konkrétním období v roce a počtu svateb v konkrétním období. Maximálně se snažím se udržet dodací lhůtu do 4 týdnů (v méně vytíženém období - jaro, zima - do 3 týdnů). Pokud nastane situace, že bych byla nucena termín o pár dní prodloužit, vždy s předstihem manželé informuji a kompenzuji jim to např. fotografiemi zdarma navíc.

Já osobně mám termín dodání 4-6 týdnů. Těch 6 týdnů je ale maximum, pokud se mi sejdou třeba tři víkendy, kdy mám svatby v pátek i sobotu, dřív se to stihnout nedá, pokud chcete každé svatbě věnovat maximální péči a profesionální retuš a konečný postproces jako takový. Jinak samozřejmě udělám vyjímku, když je svatba třeba malá a fotek jen kolem stovky, tak tu svatbu upřednostním. Ale ono záleží na mnoha okolnostech.

Krásné ráno,
záleží na vytíženosti fotografa. Já jsem nadšený retušér a většinou nevydržím a alespoň jednu nejelepší fotografii si udělám hned druhý den po svatbě a pošlu jí jako udičku novomanželům:-)). Obecná čekací lhůta by však neměla překročit jeden měsíc.
Mějte se!

Myslim si, ze neni dobre davat plane nadeje, ze fotografie budou hned pristi den po svatbe, ani aby byla doba dodani prodluzovana ci zkracovana dle rocniho obdobi:] My klienti dostavaji vzdy nekolik obrazku hned behem prvniho tydne po svatbe a pak vsechny ostani fotografii do peti tydnu po svatbe.

V době mimo tu největší sezónu se snažím fotky dodávat do dvou týdnů, často i dřív. Během června, července je to o něco déle, jelikož bývá v týdnu i víc než jedna svatba. Nepřekračuji ale 1 měsíc.

Tohle se odvíjí od počtu nafocených fotek a vytíženosti fotografa. Většina fotografů vám před svatbou řekne přibližný termín kdy budou fotky hotové. Pohybuje se to obvykle od 1 do 6 týdnů.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!