Koho jste fotografoval/a ze známých osobností?

otázku položil(a): Svatební Planeta
30 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

viz instagram (photobymysoul)

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Zatím jsem neměla to potěšení :-)

Bylo mi ctí fotografovat svatbu jedné z největší osobnosti českého baletu - Ivonu Jeličovou.

Ivona Jeličová
Sólistka baletu Národního divadla Brno

Od roku 2000 byla sólistkou baletu Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde působila devět sezon a jako host zde vystupuje dodnes. Od sezony 2009/2010 je sólistkou Baletu NDB. Její repertoár obsahuje bohatou škálu rolí. Pro svou technickou zdatnost, všestrannost a charakterizační schopnosti je obsazována jak v klasických baletech, tak i v současných choreografiích.

Je držitelkou prestižní Ceny Thálie 2009 za roli Maryši, na tuto cenu byla nominována také za roli Lady Macbeth v roce 2005, za postavu Mahuleny v roce 2006 a v širší nominaci také za roli Markýzy de Merteuil 2011. Získala prestižní Cenu Philip Morris – Poupě baletu 2007.

V Soutěžní přehlídce současné taneční tvorby 2011 získala cenu za Nejlepší sólisticky výkon za roli Carmen ve stejnojmenném baletu Cayetana Sota a Markýzy de Merteuil v Nebezpečných známostech Krzysztofa Pastora.

Když jsem fotil ještě jako reportér pro noviny a média, měl jsem možnost fotit na kulturních akcí nebo rozhovorech. Zazmínku stojí spisovatel Josef Formánek, nebo pak už zpěváci Martin Chodůr, Petr Nagy, a podobně.

Elišku Balzerovou a Ivu Pazderkovou

Ondřej Palát, NHL Tamba Bay

Zatím jsme neměli tu možnost.

Zatím ještě nikoho.

Díky focení pár koncertů jsem fotila např. kapely NoName, Škwor, Ortel, ale potkala jsem se pracovně i třeba s Petrem Rychlým, Peterem Nagym a dalšími.

Mezi svatebními hosty na jedné ze svateb byl přítomen tehdejší pražský primátor. Z lidí, kteří si fotografie prohlíželi, jsem si pak dělal legraci, že jedna z jeho pracovních povinností je účastnit se všech pražských svateb :-)

Na svatbách jsem zatím žádnou známou osobnost nefotografoval, ale vzhledem k tomu, že se věnuji i reportážní koncertní fotografii, tak jsem jich vlastně nafotil nepočítaně.

Tak to je dnes velmi důležité, fotit někoho známého. I kdyby fotky stály za starou belu, tak se zvedá prestiž. Každopádně děkujeme tímto dotazem za inspiraci, zkusíme oslovit někoho známého :-).

Petra Němcová, Monika Žídková...

Nefotím V.I.P. !

Při různých reportážích na zakázku, ale i stylizovaném focení pro klienta to byli např. Karel Gott, Roman Šebrle, Gabriela Partyšová…

Zatím nikoho a vůbec se o to nesnažím.

Známou osobností je pro mne každá nevěsta a ženich :)

Svatbu známých osobností jsem zatím nefotil, ale jinak jsem již měl před objektivem na různých sportovních, kulturních či společenských akci, kterých jsem se účastnil jako oficiální fotograf například Haška, Železného, Haberu, Žbirku, Neumannovou a řadu poslanců, senátorů a dalších politiků.

Ze známých osobností nikoho.

Ze známých osobností nikoho. Pro mne je důležitý každý klient. To, že někdo fotil nějakou známou osobnost ještě nevypovídá o jeho kvalitách.

Zatím nikoho. Stejně cenné jako reference od známých osobností jsou pro mne reference spokojených párů, které se na obálkách magazínů běžně neobjevují.

Jelikož jsem žil a pracoval jako fotograf a kameraman delší dobu v USA ( New York ) měl jsem tu čest občas mít na svatbě i na jiných akcí známé i méně známe celebrity. V Česku to byl například Roman Šebrle, který byl na svatbě v Praze nebo Jan Čenský a další celebrity, které se zůčastnují každý rok společenského plesu v Luhačovicích ....

Celou řadu známých osobností i svatby jejich dětí, sportovce, úspěšné podnikatele a další. Avšak z důvodu diskrétnosti jejich jména zveřejnovat nechci.

Z těch známějších osobností jsem měl čest fotografovat svého kamaráda z divadla - Jana Urbana, který je známý především v divadelním muzikálovém světě. Na jeho svatbu přišel např. zpěvák a herec Roman Vojtek a další...

Tak osobně jsem fotila: Jana Potměšila, mého velkého kamaráda :-) Dále dvě VIP svatby, jednu politickou, nevím, zda se mám čím chlubit, ale ano, ženich byl a stále je politikem a následně rok poté jeho asistence, též z řady politiků. Naštěstí přes mé obavy to byly svatby veselé a o práci se nikdo nebavil :-) Pak také blogerku roku 2013, modelku Terezku Kocábovou, vizážistu a stylistu Ivana Malejovského, Na jednom veletrhu mi dobrovolně zapozovala i Lucie Váchová...Každé focení bylo moc fajn a mám pěkné vzpomínky :-) A něco mám ještě na rok 2015 nasmlouvané, a to se těším :-)

Ze známých osobností jsem fotila svatbu herci Martinu Stránskému, který je známý ze seriálu "Doktoři z Počátků". Dále jsem fotila např.: Lucku Vondráčkovou, Anetu Langerovou, Olgu Lounovou, Davida Deyla, Marka Ztraceného, Tomáše Kluse, Bena Cristovao, Xindla X...

Pořádáme ve spolupráci se sdružením hendikepovaných Míša a Míša svatební veletrh v Náměšti nad Oslavou. První ročník nám moderovala paní Kubelková a při této příležitosti jsme měli čest udělat pár fotek pro její potřebu.
Fotili jsme také svatbu syna pí. Jourové.

Doufám, že někoho ano. Jenom ti mladí novomanželé ještě nejsou tak slavní. :)

www.tomasdrozd.cz - určitě nějakou osobnost najdete ;)

Svatbu některé známé osobnosti jsem prozatím nefotografovala, ale na svatbách, které jsem měla možnost fotografovat se např. objevila Bára Špotáková (v pozici svatebního hosta) nebo Kateřina Kornová (v pozici oddávající) ...

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!