Co Vás baví na fotografování svateb?

otázku položil(a): Svatební Planeta
34 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

využívání různých dovedností - portrét, reportáž, grafika ve fotoknize....

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Nejvíce mě baví zachycovat prostřednictvím svého fotoaparátu emoce přítomných. Lásku, radost a smích. :-)

Spolupracovat se zákazníkem

Důležité je zachytit a uchovat neopakovatelné momentky a průběh celého dne, tak aby vzpomínek bylo co nejvíce. Dávám přednost reportážnímu stylu s kreativním nádechem, nenápadně a tiše v pozadí, odkud mohu pozorovat celkové dění a vytvářet tak váš svatební příběh, od prvotních ranních příprav až po poslední tanec nebo dobrou zábavu. Mám rád uvolněnou přátelskou atmosféru, proto nechci aby jste pózovali dlouhé hodiny, fotím vaše emoce a spontánnost, proto zachycuji svatební den tak jak doopravdy probíhá.

To, že každá svatba je ve své podstatě jiná a vždy je to výzva :)

Svíčková a prskavky. Ale když bude hamburger a ohňostroj, taky je to ok :D

Tím, že fotíme svatby, můžeme lidem dělat radost a to je ta nejlepší věc na světě. Já osobně miluju pohled na lidi, kteří jsou z fotek opravdu nadšení. A pak taky možnost být mezi lidmi a bavit se s nimi.

Jedinečnost. Hledání nových pohledů a nápadů. Překonávání sebe sama. Poznávání nových lidí. Možnost být součástí Vašeho Velkého dne :-)

Baví mne ta atmosféra, široká škála možností focení, udělat lidem krásnou památku plnou emocí, ke které se budou vracet a vzpomínat. Je to jeden z nejkrásnějších a nejšťastnějších dní v životě a je mi ctí být při tom, zachytit tyto jedinečné okamžiky navždy.

Na fotografování svateb mne baví hned několik věcí - jednak možnost setkat se spoustou úžasných lidí, jednak možnost tvořit a to jak v klidu, tak pod tlakem (časovým:) ). Také mám rádost z to, že mohu novomanželům dát něco trvalého, co jím bude svatbu připomínat po celý život. A v neposlední řadě mě baví i to, že moho být takový malý foto James Bond - vysvětlím: lehnout si v saku na zem a v zápalu fotografovat a hledat ten nejlepší úhel, je prostě jedinečné:)

Různorodost, emoce, adrenalin. Každá svatba je unikátní a neopakovatelná. Nejvíc si užívám fotografování svatebních příprav a novomanželských portrétů a také obřadu, obzvlášť pokud se koná v nějakém zajímavém prostředí.

Každá svatba je jiná, poznáte spoustu zajímavých lidí. Baví mě zachycovat pocity a emoce vtisknuté do tváří nevěsty, žemicha i svatebčanů. Zachytit atmosféru okamžiku.

Na svatebním fotografování mě nejvíce baví zachycení bezprostřední a láskou zalité atmosféry, která doprovází výjimečný den dvou zamilovaných lidí.

Zachytit neopakovatelný a krásný okamžik, to je to, oč tu běží. Fotograf z týmu AMAKA tak nešetří svůj foťák, není skoupí udělat záběr navíc. Reportáž je velmi technicky a osobnostně náročná, ale baví nás vytěžit z dané situace maximum.

Nestojí za mnou tzv. ART DIRECTOR, který mí kecá do focení, protože všechno ví, všude byl a všechno zná, takže je to pohoda.

Mám to jako zábavu:)

Všechno :-). Konkrétně, práce mezi lidmi, výzvy, nová místa…

Každá svatba je jiná. To je asi to, co mě baví nejvíc. I když často fotím třeba na zámku Kačina či v Kutné Hoře, tak pokaždé je focení jiné. Vždy se se snoubenci sejdu před svatbou, abych je poznal a snažím se fotografovat tak, abych je co nejlépe vystihl.

Především mám rad lidi, jejich příběhy a emoce. Na fotografování svateb mám rad možnost prožít s novomanžely den jejich života a zachytit ho v jedinečné reportáži. Fotografování lidí mám rád už od svých 11 roků a svatba je hlavně o lidech :-)

Atmosféra svateb a hlavně to, že se účastníme jednoho z nejdůležitějších dnů v životě člověka.

Vyprávění příběhu. Proto jsem nejradši, když mohu fotografovat v průběhu celého svatebního dne, od ranních příprav, přes vítání svatebních hostů, zdobení svatební kolony a přes obřad až po svatební hostinu a následnou oslavu. Díky tomu, že jsem se svatebčany celý den mohu sledovat jejich proměnu, prožívat s nimi jak dojemné okamžiky, tak i chvíle radosti a štěstí. A toho si velmi vážím.

Spolupráce s lidmi a především pohoda a láska, která vyzařuje z novomanželů.

Emoce a asi ten vyraz klientu kdyz jim predavam fotky a oni si je prohlizeji a to jejich uprimne: moc dekujeme, jsou krasne.

..seznamování s fajn lidmi, pěkné prostředí, pozitivní emoce, slavnostní atmosféra, zřetelnost lidského štěstí a lásky, majestátnost prožitého dne, soudržnost blízkých, proměny slečny v nevěstu a péče blízkých při ní, hrdost v očích ženicha a pokora k rodičům, takovéto jakési duševní rozloučení se otce s dcerou, ..cukroví.. :-)

Baví mně vše na svatbě - od předsvatebních schůzek se snoubenci, samotného svatebního dne až po předávání hotových fotografií..

..i to, že vznikají jakási nová přátelství - vstupujeme do života novomanželům, prožíváme s nimi významný den a kolikrát to tak i zůstává - jsme pak přizvání k těhotenským fotografiím, k narození miminka, rodinným oslavám..

Všechno :-)

Ty emoce.. chvíle, které se nikdy nebudou opakovat.. slzy maminek.. ranní nervozity nevěst.. šustění svatebních šatů, když do nich nevěsta vklouzá.. ten moment kdy ženich poprvé vidí svou nevěstu.. první polibek novomanželů.. první tanec novomanželů a tanec nevěsty s tatínkem.. atd.

Každá svatba je jiný příběh, pokaždé originální a pokaždé krásný..

Emoce. Emoce. Emoce.

Jednoznačně emoce. Dojatá nevěsta, hrdý novomanžel, slzící příbuzní. Děti v jejich náručí, zvířata motající se svatebčanům pod nohama, všechen ten šrumec okolo. Na každé svatbě si pro sebe najdu to nej...a to se potom snažím zachytit a předávát dál.

Je to upně něco jiného, emoce, štestí, láska. Každá svatba je jiná. Je k nezaplacení když odevzdáte fotografie a ty se líbí.

Na fotografování svateb mě baví spojení reportážní a portrétní fotografie. A nejkrásnější na tom je, že můžu fotit šťastné páry v jejich jedinečný den. Každý víkend se těším na to, co nového na svatbě zažiji. Další skvělá věc na focení svateb je, že mohu spojit práci s cestováním a poznávat nové země a místa. Cestování je totiž vedle fotografie mým dalším velkým koníčkem.

Baví mě, když jsou novomanželé s mými fotografiemi spokojeni a mají krásnou vzpomínku na celý život. Rád se setkávám s novými lidmi a rád přitom zachycuji emoce.

Různorodost, žádná svatba není stejná a také překvapení, kterých se někdy dočkám :-) A úplně nejvíc mě baví chytat momentky, nad kterými se pak novomanželé smějí a vůbec neví, že jsem to fotila :-)

Na každou svatbu se těším. Je to výzva, na kterou se snažím co nejlépe připravit. Je to touha mít stále lepší a lepší fotografie a společné pozitivní zážitky s párem prožívajícím svůj velký den.

Akce, city a emoce, láska, napětí, shon, krása...

Miluji ty emoce... Když se dva mají rádi, není nic jednoduššího, než to zdokumentovat. Také mě baví, že práce není monotónní a že mám díky svatbám možnost cestovat jak po Čechách, tak po Evropě. A co je nejvíc, většinou mi z klientů zůstanou noví přátelé a to je ta nejlepší věc, co se může stát... :-)

Především mě baví to, že každá svatba je v něčem originální a nová, snoubenci a jejich blízkými počínaje, přes volbu různých nových a často nevšedních míst až po nejrůznější styly, barevná provedení a organizace svateb (včetně nejrůznějších originálních přání snoubenců na jejich fotografie) ... je skvělé, že to není rutina, něco co se každý týden opakuje a opakuje ...

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!