Jak dlouho se věnujete fotografování svateb?

otázku položil(a): Svatební Planeta
36 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

10 let

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Profesionálně šest let

Profesionálně se fotografování svateb věnuji od roku 2012.

Přibližně dva roky, ale specializujeme se na ně až poslední rok.

Focení svateb mne doprovází od začátku mého focení, které počítám od roku 2000. Zpočátku jsem byl v roli druhého fotografa na přípravy či večer. Opravdu vážně fotím svatby od roku 2008.

Fotografování svateb se věnuji od roku 2013.

Fotografování svateb se věnuji už od roku 2010, kdy jsem svoji první svatbu nafotil pro kamaráda a od té doby mne baví fotografovat svatby. Beru to jako reportáž, jelikož jsem začínal jako fotoreportér.

Věnuji se svatbám od vystudování oboru fotografky. A přesto, že je to již více než 10 let, stále je co se učit, zdokonalovat a vymýšlet tak, aby to bylo jiné a ještě lepší, než dříve.

První svatbu jsem fotil v roce 2009.

Zhruba sedm let. Nemáme to přesně zjištěno, ale tak nějak to bude. Za tu dobu člověk přehodnotil spoustu věcí. Například následující:
Technika je základ, ale není to vše. Důležité jsou prchající okamžiky, které by měl zachytit. A také to, že správný a podpůrný přístup fotografa napomáhá dobrým fotkám. V týmu se fotí líp atd. atd...

12 let, přes 500 nafocených svateb

Svatebnímu focení se věnuji od roku 2004.

První svatbu jsem fotila v roce 2009, takže to bude už 6 let... letí to :)

Fotografování svateb se věnuji od roku 2011, tedy 4 roky, za tu dobu jsem nafotil ke spokojenosti novomanželů mnoho svatebních dní. Fotografování jako takovému se věnuji ještě o několik let déle.

Svou první svatbu jsem vyfotografoval v roce 2005 a od roku 2010 jsem se stal profesionálním svatebním fotografem na plný uvazek. V roce 2014 jsem spolu s manželkou otevřel naše první fotografické studio v Praze.

První svatbu jsem fotografoval v roce 1998 kdy se vdávala moje spolužačka ze základní školy. Od té doby fotím svatby pravidelně. Intenzivněji pak s nástupem digitální techniky v roce 2005.

Fotografování svateb se věnuji přibližně třetím rokem.

Momentálně začínám pátou sezonu.

..letos jdeme do třetí sezóny..

Čtvrtým rokem.

Letošní sezóna bude moji čtvrtou svatební.

Už pěkných pár let :-)

Profesionálně svatby fotgrafuji 5 let.

V oblasti profesionální fotografie se pohybuji zhruba devět let. Zaměřuji se především na svatební a portrétní foto. Svatby fotím po celé ČR.

Fotografováním svateb se věnuji zhruba 7 let.

Více než 5 let, odfoceno více než 180 svateb

Profesionalnimu fortografovani se venuji 15 let od roku 1999 ve Spojenych Statech ( New York ) a pet let zde v CR ....

Ve světě profesionální fotografie se pohybuji již deset let. První svatbu jsem fotila v roce 2006 v Německu v Kolíně nad Rýnem.

Focení a natáčení svateb (spolu s manželem jsme sehraný tým) se věnujeme pátým rokem. Co se týká focení tak jak jsem psala na jiném místě jsem vystudovala a už je to hezkých pár let zpět. Co se týká svateb neustále nás napadají nové a nové nápady pro vznik krásných fotografií a videí. Na r.2015 je to třeba natáčení dronem (kvadrokoptérou)

Přestože mám ještě v živé paměti trampoty s uchováváním, vkládáním a vyvoláváním kinofilmu, komerčnímu fotografováni svateb se věnuji poslední tři roky.

Letos na podzim začínám pátou sezonu, kdy se svatbám věnuji profesionálně se vším všudy ... ale jak jsem již psala v jiné odpovědi, focení jako takovému se věnuji mnohem déle (portréty, glamour / boudoir, děti aj.)

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!