V jaké formě předáváte snoubencům svatební fotografie?

otázku položil(a): Svatební Planeta
34 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

zaheslovaná internetová galerie + USB s naším logem

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

V tištěné podobě a na cd.

Zálohované na DVD a USB + dle výběru balíčku také vytištěné fotky.

Dva kusy DVD, dva kusy Fotoknihy a záloha na serveru po dobu dvou let. Vše zdarma

V dárkovém balení na flash disku + tištěné.

Co není na papíře, není fotka. Od roku 2017 všechno tisknu. Plus digitálně na USB.

Není-li domluveno jinak, odevzdávám všechny fotografie upravené v elektronické podobě ve formátu JPG v rozlišení 12 Mpixelů.

V takové formě, která je pro zákazníka nejpohodlnější. Na flash disku, na DVD, nebo přes cloudové úložiště. Tištěné fotografie, scrapbookové album a fotoknihu osobně, nebo balíkovou službou.

Fotografie stále dodáváme na DVD s potiskem a barevným obalem, i když je již možnost využít webový link. Na média je stále poptávka. U nás je možnosti i flash disku.

Fotografie předávám na dvd a pár vytištěných. Pokud mají zájem tak také fotoknihu.

Fotografie předávám jak v papírové, tak v digitální podobě na DVD v plné velikosti.

Fotografie odevzdávám vytištěné na formát 18 x 13 cm. Několik portrétů na formát A4. Další fotografie pak digitálně.

V mé ceně je zahrnuto odevzdání fotopříběhu ve formě standardní fotoknihy. Alternativně je možno zvolit sestavení vytištěných fotografií do klasického fotoalba.

Lze přiobjednat luxusní fotoalbum vázané v kůži s fotografiemi vytištěnými na tvrdém neohebném papíru a také mohu z fotografií vytvořit videoprezentaci.

Předání probíhá na digitálním nosiči, fotografie jsou upraveny, vyretušovány a v nejvyšším rozlišení v tiskové kvalitě. Tištěné fotografie dodávám pouze na přání snoubenců.

Všechny upravené fotografie obdrží novomanželé na DVD v plné kvalitě, současně zajišťuji tisk párových fotografií a v případě zájmu sestavení fotoknihy.

Opět si snoubenci vybírají sami v rámci naší Svatební kalkulačky AMAKA. Mohou dostat jen digitální fotografie, mohou si vybrat tisk, popřípadě se domluvit na zpracování fotoknihy.

Fotografie předávám v digitální podobě na DVD plus určitý počet vyvolávám ve formátu, který novomanželům nejlépe vyhovuje, počet se odvíjí dle zvolené cenové varianty.

DNG + JPG nebo TIF (podle přání). DNG vždy ! Je to archív bez korekce.

Tištěné fotografie a DVD

Záleží na domluvě a požadavcích. Základem je online galerie s fotografiemi v plném rozlišení ke stažení. Jakákoli další forma předání je individuální :)

Základem jsou snímky v digitální podobě ve formátu JPG a rozlišení pro tisk a web, email či sociální sítě. V případě zájmu zřizuji veřejnou, či heslem chráněnou internetovou galerii pro sdílení snímku s rodinou a příteli. Každý pár pak získá jako dárek i soubor tištěných fotografií ve formátu A4 vložených do ručně dělaného alba společně s DVD.

Svatební fotografie předávám na DVD. V případě, že si snoubenci vyberou variantu s tiskem, tak součástí jsou i vytisknuté fotografie.

Standardni balik obsahuje rucne vyrobeny dreveny box s inicaly novomanzelu, flash disk a vytisteny fotobook

Novomanželé získají standardně 2ks DVD a USB flashdisk s kompletním balíkem fotografií, promoklipem. Po dohodě i několik fotografií 10x15cm, 13x18cm nebo A4 či fotoknihu.

Pokud je možné osobní setkání pro předání fotografií - jsem raději. Společně prohlédneme všechny snímky na veliké obrazovce, vlastně i malinko si připomeneme tento úžasný den a v případě plné spokojenosti dochází k vyrovnání.

Na 3 kusech potištěných dvd nebo USB, podle domluvy.

Fotografie odevzdávám uložené v nejvyšší kvalitě v barevné a černobílé formě na potištěném DVD. Toto DVD též obsahuje i složku s fotografiemi ve velikosti vhodné k prohlížení na internetu a k odesílání mailovou poštou. Ke každému DVD potom přikládám i domluvený počet tištěných fotografií ve velikosti 10x18 na matném premiovém papíře.

V záklaní varientě na potišteném DVD.
dále vyvolané fotografie, fotoknihy, velké formáty jsou tištené

Fotofrafie dodáváme zpracované na DVD ze kterého si potom může již klient tvořit fotografie dle potřeby, velikosti, počtu fotografií atd ....

Všechny fotografie jsou na DVD, určitý počet fotografií tisknu.

Preferuji buď osobní převzetí, nebo poštou ( jako cenný balík ) a nebo pokud klient nebydlí příliš daleko, tak mu fotografie osobně přivezu.

Elektronicky, flash disk, vytištěné fotografie. Pro dokonalejší prožitek z fotografií doporučuji exkluzivní knihu ve velkém formátu.

- DVD
- elektronicky
- tištěné fotografie
- online galerie (2x)
- fotoalbum (nutno přiobjednat)

V podobě, která jim vyhovuje: DVD, tištěné, fotoknihy atd.

Fotografie se stává skutečnou fotografií, až se dostane z monitoru na papír. Proto svým klientům předávám ty nejlepší svatební fotografie z jejich svatby nejčastěji v krásných italských albumech, vytištěné a zarámované. Samozřejmě je také dostanou k dispozici na usb.

Fotografie předávám buďto na přenosném médiu DVD nebo CD, příp. je ukládám na některé z internetových uložišť - samozřejmě v tomto případě zaheslované pro maximální bezpečí (fotografie jsou samozřejmě vždy v maximálním rozlišení a zcela stejné kvalitě jako by je novomanželé dostali na DVD).

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!