Setkáváte se se snoubenci před svatbou?

otázku položil(a): Svatební Planeta
47 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

ano

odpověděl(a) 08.03.2019
HSphoto
HSphoto
Svatební fotograf
1275
Praha

Ano. Vždy si domlouvám předsvatební schůzku, abychom se osobně poznali a řekli si bližší informace.

Ano, osobní schůzka je důležitá pro vyjasnění si očekávání a přání mých klientů a především pro seznámení se :)

Pokud nejsou z Austrálie tak rozhodně.

Ano, každopádně. Setkání není jen o upřesnění očekávání, ale především o navázání kontaktu a poznání se navzájem.

Setkávám se rád a často! Tedy téměř vždy, kdy je to možné. Jednak se navzájem poznáme a já osonduji jaké fotografie by rádi chtěli. Probereme svatební plán a mé začlenění v něm. Pak se již těším na ten jejich Velký den. :-)

Samozřejmě. Na předsvatební schůzce sladíme naše představy o svatebním dni, poznáme se a naplánujeme si další postup. Vždy se snažíme o to, abysme snoubence dokonale poznali, protože jedině tak dokážeme vytvořit fotografie přesně podle jejich představ. K tomu slouží i předsvatební focení, kde se naučíme spolupracovat, vyzkoušíme si focení a hlavně si užijeme kopec srandy.

Samozřejmě. Je to dokonce velmi důležité – díky takto společně strávenému času si budeme moci vytvořit osobnější vztah, a já se lépe seznámím s Vašimi konkrétními požadavky. Zůstaneme v úzkém kontaktu až do svatebního obřadu, abychom doladili všechny podrobnosti.

Ano, preferuji osobní schůzku, kde se domluvíme na detailech a podrobnostech svatebního dne a hlavně se poznáme.

Pokud je to možné samozřejmě se sejdeme kde probereme svatební dění, pokud to nejde využíváme sociální sítě nebo mobilní telefon.

Ano a vždy se na předsvatební schůzku těším. Je to velmi důležité, vzájemně se poznáme, pak odpadá stres z neznámého, řekneme si všechny důležité věci. Během Vašeho dne již bude vše jasné a můžeme se soustředit jen na krásné fotografie :)

Ano, vše domlouváme na předsvatební schůzce a pak dle domluvy probíhá předsvatební focení.

Předsvatební schůzka je důležitá pro snoubence i fotografa. Prakticky celý svatební den budete trávit společně s fotografem, a tak byste si měli navzájem „sednout“. Při předsvatební schůzce můžete komunikovat společná očekávání jak od samotného průběhu fotografování, tak i od výsledných fotografií.

V ideálním případě domlouvám se snoubenci „zásnubní“ fotografování, při kterém máme možnost se poznat, a ve svatební den pak odpadá zbytečný stres z neznámého.

Často a velmi rád :-)

Ano, předsvatební schůzku považuji za velmi důležitou. Získám tak základní informace a představy o průběhu celého dne, ale i o přáních budoucích novomanželů.

Ano, osobně považuji předsvatební schůzkou za velice důležitou součást předsvatebního servisu, kde si z budoucími novomanžely domluvím veškeré detaily ohledně svatebního dne a poté již přesně vím, kdy kde co a jak bude probíhat, díky čemuž můžu být vždy včas na správném místě. Zároveň se se snoubenci poznáme ještě před samotným dnem D a navážeme spolu kamarádský vztah. Díky tomu opadá ve svatební den stres z nového člověka v podobě fotografa a snímky tak mohou být přirozenější.

V naprosté většině ANO. Je to hodně na snoubencích, osobní schůzku však vřele doporučujeme. Někdy je možné řešit "osobní" setkání za pomoci videokonference. Máme optické připojení, takže ani v tomto nevidíme problém.

Předsvatební schůzka je samozřejmostí.

Je li čas, tak ano.

Je fajn si sednout a probrat to osobně. není od věci udělat i zkušební focení. Fotky pak můžete použít třeba na prezentaci nebo svatební oznámení.

Doporučuji :)

Ano, setkávám se se snoubenci. V případě rezervací, které jsou uskutečněny zhruba rok před svatbou si schůzky plánuji obvykle na zimu (pokud se konají v létě).
Svatební schůzky v těsném termínu před svatbou mívám také, jde většinou o případy, kdy se snoubenci uzavírám smlouvu na dálku (důvodem je většinou skutečnost, že žijí v zahraničí), podrobnosti svatebního focení jsou domluveny telefonicky a přes elektronickou poštu (vše je zapsáno ve smlouvě). A schůzka je většinou o seznámení se a probrání detailů focení.

Ano setkávám, myslím, že jsou snoubenci pak v den svatby méně nervózní před foťákem, když už se vlastně známe ;) a hlavně probereme důležité detaily jako je např. harmonogram dne, čas a místo focení, průběh focení a další záležitosti.

Osobní schůzka je pro mě samozřejmostí:)

Pokud to situace umožňuje, je to nejlepší způsob vzájemné domluvy. Zároveň se při takové příležitosti seznámíme a víme co od sebe navzájem očekávat.
Nedokážu si představit, že bych zjistil jak nevěsta a ženich vypadají až v momentě samotného obřadu a jací jsou.

Jednoznačně preferuji předsvatební schůzku, na které se se snoubenci seznámím (není nic horšího než když fotograf dorazí na obřad a neví, kterou má fotit nevěstu) a proberu všechny podrobnosti fotografování. Vidět se před svatbou je i dobrým způsobem odbourání ostychu a trémy v den svatby. Pokud si snoubenci chtějí fotografování vyzkoušet, není problém realizovat předsvatební fotografování.

Ano, samozřejmě. Předsvatební schůzka je pro mne i snoubence možností se seznámit a probrat veškeré důležité informace, které se týkají svatebního fotografování.

Je vhodné se alespoň jednou sejít nebo se na všem telefonicky domluvit.

Samozrejme ano. Pro klienty i pro mne dulezita vec.

Ano, určitě - je to vlastně jakási má osobní podmínka a hodně pro mne důležitá !

Vždyť někdo cizí bude celý den bok po boku nevěstě v ty nejniternější okamžiky a chvíle v životě -ze zkušenosti vím, že už alespoň prvotní vzájemné sympatie získané na této schůzce jsou k nezaplacení. Nevěsta s ženichem jsou více na pohodu, už nás s Katkou vnímají skoro jako přátelé nebo část své rodiny, máme za sebou probrané co si přejí, jaké mají představy a i vyřešené citlivé záležitosti v jejich životě..

Pokud jsou snoubenci z větší vzdálenosti používám skype a podobné nástroje.

Probíráme více detailů, řešíme časový harmonogram a dojde i na doporučení a tipy co sbíráme praxí ze svateb jako takových..

Nejlepší pro to vše je, když svatebčané využijí "Rande" focení, kdy po osobní schůzce si vyzkouší vzájemnou spolupráci už při focení na ostro a před svatbou také hned uvidí co mohou očekávat od naší spolupráce.

V 90 % případů ano. Je to lepší, poznáme se, naladíme se na sebe a nasaju něco ze snoubenců :-). Je to fajn, člověk se pak dokáže lépe vcítit do toho, jak žijí, cítí a myslí. Nebo jednoduše - jak by fotky měly vypadat :-).

V 90 % případů ano. Je to lepší, poznáme se, naladíme se na sebe a nasaju něco ze snoubenců :-). Je to fajn, člověk se pak dokáže lépe vcítit do toho, jak žijí, cítí a myslí. Nebo jednoduše - jak by fotky měly vypadat :-).

Ano, je to samozřejmostí mé práce. Pokaždé chci poznat své snoubence před svatbou, dát si kávu a poslechnout si jejich příběh. Zároveň oni poznají mě a mohu jim nastínit jak pracuji a jak bude svatební focení probíhat.

Ano, pokud je to jen trochu možné a nedělí nás stovky kilometrů, tak vždy. Pokud to možné není, volím chat na facebooku, Skype nebo telefonní rozhovor.
Oboustranné poznání a porozumnění potřebám a přáním snoubenců je pro mne minořádně důležité.

Pokud je to možné tak ano, ale není to podmínka.

S každým párem mám osobní schůzku.

Ano, pokud si objednaji balíček, kde je zahrnuta předsvatební schůzka (více na www.robinpuskas.cz)

Zajisté. Schůzka je přínosná pro obě strany.

Pokud to jde, ano a ráda :-) Pokud to vzhledem ke vzdálenosti nejde, řešíme vše po emailu či telefonátech. Je jich tolik, že v den svatby máme pocit, že se vlastně známe :-)

Pokud je moznost setkat se osobne se snoubenci urcite je to dobre ....

Jakmile mne snoubenci kontaktují s vážným zájmem o moje služby, domlouváme se na předsvatební schůzce. Tohle je pro mne opravdu důležitá část. Ze zkušenosti vím, že snoubenci jsou pak během samotného svatebního dne mnohem uvolněnější, když se předem známe. Na předsvatební schůzce se zajímám nejenom o samotnou svatbu, ale i snoubence. Jaké mají zájmy, kde se seznámili...to vše mne pomáhá nafotit jejich svatební den co nejosobitěji. Pokud není schůzka před svatbou možná, protože pár bydlí například v zahraničí nebo na opačném konci republiky, řešíme "předsvatební schůzku" po telefonu nebo přes skype.

Samozřejmě, že ano! Osobní schůzka je součástí mého servisu. Věřím, že pokud ne nikdy jindy, tak právě v tomto případě je osobní kontakt pro obě strany více než přínosný. Je zřejmé, že během krátké schůzky se nemohu se snoubenci nijak blíže poznat, ale i pár desítek minut je v tomto případě pro obě strany jistě velkým plusem. Je důležité se osobně setkat s člověkem, kterému svěřím dokumentaci svého svatebního dne.

Jednoznačně ano. Ideální na bližší seznámení je předsvatební fotografování, velmi často zakončené někde v restauraci. Navázání důvěry je naprosto zásadní. Osobně se domnívám, že výsledné kvalitní fotografie jsou pouze částí práce svatebního fotografa. Stejně, ne-li více důležitý, je celkový zážitek z fotografování. Jedno bez druhého nefunguje a je to na výsledných snímcích znát.

Vždy před samotnou rezervací. Je důležité, abych svým klientům rozuměla a byli mi sympatičtí. Jedině tak mohu svou práci dělat dobře a cítit, co klient chce.

Ano, minimálně jednou.

Schůzka se snoubenci před svatbou je samozřejmosti. Fotograf je totiž jeden z mála svatebních dodavatelů, který prožívá celý den v těsné blízkosti novomaželů. Proto je nesmírně důležité, aby si klienti ( i fotograf) dokázali spolupráci spolu představit.
Ze zkušenosti mám ověřené, že s klienty, se kterými se potkám před svatbou, je fotografování během svatby jednodušší a příjemnější a výsledné fotografie jsou mnohdy upřimnější...

Osobní setkání se snoubenci před svatbou preferuji, abychom se navzájem poznali a získali si k sobě maximální důvěru, abych získala maximum informací ke svatbě, jejímu průběhu, organizaci atd. a také, abych si vyslechla veškerá přání snoubenců ohledně jejich focení, co by rádi, co by naopak neradi ... Snažím se poté maximálně těmto přáním a představám vyjít vstříc ... každý pár může mít jinou představu i vkus ...

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!