Můžete doporučit vhodná místa pro svatební obřad ve vašem okolí?

otázku položil(a): Svatební Planeta
5 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Svatební obřad je možné uspořádat v čičovické kapli Nalezení Sv. Kříže asi 500 metrů od Dvora Hoffmeister. Dále pak na hradě Okoři, vzdáleném cca 2km. Případně církevní obřad přímo v zahradě Dvora.

Svatební obřad doporučujeme uskutečnit právě i v pivovaru, kde je možnost využít jedinečných reprezentačních sálů, jejichž historie sahá až do roku 1908, kdy se právováreční měšťané rozhodli přestavět jednu z budov pivovaru na reprezentační místnosti pro zasedání valných hromad a přijímání návštěv. Svatbu můžete uspořádat také v Pivovarském muzeu v Plzni, přímo v centru Plzně, a nechat se pohltit atmosférou středověku v původním právovárečném domě z 15. století.

Pokud vás láká svatební obřad pod širým nebem, pak je plzeňský pivovar to pravé. Nabízí několik krásných míst pro váš svatební slib. Využijte altánek, který se nachází v soukromí nad nádvořím pivovaru, či romantickou slavobránu na paloučku u zahradního pavilonu Formanka nebo přímo na malebném pivovarském nádvoří.

Svatební obřad je možné mít přímo na naší zahrádce, která je pro případ nepřízně počasí krytá dřevěnou pergolou. Nebo v chladnějším období v interiérech hotelu. Za obřad není účtován ze strany hotelu žádný poplatek. Pro obřad můžete využít i některá jiná místa na Praze 6. Oficiální obřadní síní Prahy 6 je Villa Pellé. Velmi oblíbené jsou obřady uprostřed parku Divoká Šárka, v oboře Hvězda, v Břevnovském klášteře či v kostele v Nebušicích. Další tipy na obřadní místa na Praze 6 najdete zde: http://www.svatbavdolcevilla.cz/aktuality/vse-co-vas-kdy-zajimalo-o-svatebnich-obradech-na-praze-6-36/

Svatební obřad je možné mít přímo u nás - máme "svatební oblouk", který je možné ozdobit květinami, oddávající úředník přijede k nám.

Doporučit mohu jen Zámek Lnáře . Stylovější místo pro prožití svatebního dne není, svatebčané tu mají veškerý servis na jednom místě bez jakého koli přejížděni

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!