Jaké vybavení a služby kromě svatební hostiny poskytujete?

otázku položil(a): Svatební Planeta
6 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Ve Dvoře Hoffmeister zajistíme vše od ubytování, přes svatební obřad na naši zahradě až po kompletní zajištění svatebního dne. V případě zájmu, jsme schopni zajistit paní oddávají, slavobránu, květinovou výzdobu, kompletní výzdobu slavnostní tabule, reprodukovanou hudbu či kapelu, fotografa, svatební dort, výslužky i sweet bar.

Kromě svatební hostiny je možné v pivovaru uspořádat i svatební obřad. Takže je možné prožít svůj svatební den na jednom místě.

Dále kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell přímo od zdroje pro vás na přání zajistíme i další doprovodné služby. Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách historických secesních sálů.

Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, uspořádejte jim Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se slavné plzeňské pivo vaří.

V Dolce Villa Hotelu můžete mít ve svatební den vše na jednom místě. Zajistíme obřad na zahrádce uprostřed parku Divoká Šárka, hostinu, raut, grilování nebo originální burger party s bowlingovým turnajem. Svatební dorty peče naše profesionální cukrářka z čerstvých a kvalitních surovin a je také samozřejmě možné přizpůsobit dort Vašim představám nebo konceptu celé svatební hostiny.Prostřednictvím ověřených dodavatelů jsme schopni zajistit veškeré další služby (fotograf, transport, květinovou výzdobu apod.). Podstatnou výhodou našeho hotelu je též dostatek parkovacích míst ve dvoře hotelu a v podzemních kamerově hlídaných garážích. Svatební dort, koláčky, květiny či dekorace také může mít vlastní bez účtování poplatku. Prohlédněte si také fotogalerii z našich svateb, kde najdete nejen dorty od naší cukrářky, ale také květiny, výzdobu i fotografie pořízené v okolí našeho hotelu. http://www.svatbavdolcevilla.cz/fotogalerie/

K dispozici je plátno s projektorem,je možné zajistit animátorku pro děti,barmanskou show,ohňostroj,párty stany,degustaci destilátů,vína,kapelu atd.

Samozřejmě výzdobu tabule i sálu, partystany, zahradní nábytek, barmanskou show, .... Můžeme doporučit i hudbu. Je možné mít i vlastní obřad u nás v areálu. K dispozici pro svatebčany je zahrada, k zabavení dětí tenisový kurt.
Dále nabízíme možnost školení, rodinných oslav a výročí apod..

Dále poskytujeme soukromé akce, narozeniny, zájezdy, školení.
Možnost k pronájmu několik salónků na zámku s kapacitou od 20osob až 200osob.
Dále zajistujem odvoz, fotograf, kamera, pojízdné občerstvení .
Ubytování na zámku pro 50 osob.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!