Jaké jsou možnosti ubytování ve vašem okolí?

otázku položil(a): Svatební Planeta
5 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Ve Dvoře Hoffmeister nabízíme svatební apartmá a 15 prostorných komfortních pokojů vybavených v moderním i staročeském stylu. Maximální kapacita při využití všech lůžek je 50 osob. Pokoje nabízíme dvoulůžkové či třílůžkové, pro rodinu je možné připravit i pokoj pětilůžkový.

V blízkosti pivovaru Plzeňský Prazdroj, a.s., který se nachází nedaleko centra města Plzně se nachází několik hotelů, kde je možné se ubytovat. Navíc jsme schopni nabídnout i partnerské hotely za zvýhodněné ceny ubytování pro svatební hosty.

Ubytování nabízíme přímo v našem Dolce Villa Hotelu. K dispozici Vám je 21 komfortních dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Svatební apartmá nabízíme zdarma svatbám s více než 30 hosty. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon, fén, minibar, trezor a přístup na internet zdarma. Cena za ubytování zahrnuje bohatou snídani formou švédských stolů.
Více informací o našem hotelu naleznete zde: http://www.dolcevilla.cz/

Ubytovat se je možné přímo u nás. Máme k dispozici celkem 14 pokojů. Samozřejmě s vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-Fi, minibarem.

Ano je zde mnoho penzionu

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!