Je možné si Vás někde poslechnout?

otázku položil(a): Svatební Planeta
10 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Po domluvě je možné navštívit naši svatbu.

Nejbližší veřejná hraní sdělíme na dotaz.
Jinak zvuk všech nahrávek a videí na našich stránkách www.kapelaskelet.cz je jednoduše stažený z mixu nebo kamery, záměrně není nijak upravený. Je tedy horší než skutečný a kapela může jen příjemně překvapit:-). Pro účely prezentace zásadně nepoužíváme žádné studiové nahrávky.

Jistě a je to nejlepší reference pro kapelu, když si ji můžete poslechnout. Hrajeme celoročně.

Na našich webových stránkách www.djpohotovost.cz nebo přímo na našem youtube kanále
https://www.youtube.com/channel/UClU9mZYgX6_BqgfVJI8QMpw naleznete sestříhaná videa z některých našich svateb, aby jste si udělali představu o naší práci a o tom, jak může vypadat zábava i na Vaší svatbě!

Můžete si nás nejen poslechnout, ale i vidět. Na našem webu http://falzet.cz máme mnoho videoukázek z našich vystoupení, ale budeme moc rádi, pokud se na některou naši akci přijdete podívat osobně.

Jistě :-) Hrajeme každý týden, v letních měsících nás zastihnete na svatbách, rodinných oslavách či v restauracích na tanečních večerech. V zimě pak nejčastěji na plesech po celé republice.
Ukázky naší hudby naleznete také na našich webových stránkách.
Máte-li zájem poslechnout si naši produkci živě, neváhejte nás kontaktovat :-)

Z velké části hraji pro uzavřenou společnost jako jsou svatby, soukromé večírky či firemní akce, takže to bohužel není možné. Postupně ale budu na stránky a můj FB profil přidávat krátká videa pro lepší představu budoucích novomanželů.

Určitě je a kdo svoji svatební oslavu dobře plánuje, vždycky si hudbu, kterou si vybírá někde poslechne.....

skupinanormál@seznam.cz

Poslechnout si naši Cimbálovou muziku samozřejmě můžete, a to nejlépe ve spojení s dobrým vínečkem. Sledujte naše webové nebo facebookové stránky a buďte v obraze. :-)

Svatby a firemní večírky jsou téměř bez výjimky soukromou akcí, takže zde možnost není. Lze si mě poslechnout na některé z diskoték, kam také jezdím. Nedá se to ovšem se svatbou srovnávat... jiný druh návštěvníků, jiný druh hunmoru a pochopitelně jiná muzika... teda v 90% případů. Termíny diskoték, kde hraji jsou na mém webu.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!