Mají si snoubenci připravit playlist nebo mají nechat výběr písniček na DJ / kapele?

otázku položil(a): Svatební Planeta
8 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Doporučujeme se s výběrem soustředit na 1. tanec a pár následujících věcí. Dál nechat výběr na kapele, která obvykle umí reagovat na konkrétní situaci na parketu a nenasadí ploužák když tam stojí 5 dam.

Občas se setkám s tím, že mi novomanželé pošlou přímo playlist. Pro mne je to dobré zpravidla jen ohledně jejich vkusu a co si na svatbě přejí slyšet. Jinak se sety míchají opravdu dle momentální atmosféry a je to spontánní.

Určitě je vhodné mít vybranou píseň na první novomanželský tanec, playlist, výběr písní atd.. je na domluvě Dj-je s novomanžely na schůzce. Každá svatba je individuální, stejně jako snoubenci a jejich představy a požadavky.

Zkušená kapela dokáže sama vytvořit skvělou zábavu a najít vhodné písně pro všechny. Je možné, aby se snoubenci dohodli s kapelou na několika hitech, které by rádi slyšeli na své svatbě, ale jinak je lépe nechat průběh vystoupení na kapele, která má připravené své osvědčené sety písní. Vyhneme se tak situaci, kdy kapela bude hrát písně, které tak dobře nezná a také hosté nebudou závislí jen na vkusu svatebčanů, ale budou se bavit svými oblíbenými hity.

Vždy je dobře DJ-ji napovědět, například formou oblíbených žánrů či pár kapel. Určitě nedoporučuji chystat playlist. Od toho si snoubenci objednávají DJ-je.

Jsem rád, když vím, co se snoubencům líbí a klidně mi mohou dát seznam písní, které mám zahrát. Pokud jde ale o samotný hudební průběh večera, tak je v mé režii. Myslím, že velmi dobře dokážu odhadnout kdy a jakou písničku zařadit, aby se hosté i nadále bavili a zůstali na tanečním parketu.

Celý playlist je nesmysl, avšak nastínit svou představu je na místě

Snoubenci si mohou připravit nějaké oblíbené hity. Připravit celý playlist bych nepovažoval za vhodné.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!