Kdy je vhodné kupovat snubní prsteny?

otázku položil(a): Svatební Planeta
3 Odpovědi Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Dobrý den,

snubní prsteny je vhodné kupovat s dostatečným předstihem. Ne z důvodu, že by se prsteny nestihly doručit. Ale z důvodu např. nesedící velikosti a tedy časem stráveným zaslání zpět, výměnou a zasláním opět k zákazníkovi. Je tedy dobré snubní prsteny neřešit na poslední chvíli a ušetřit si tak zbytečné stresování před svatbou.

S pozdravem,
Daniel Šimberský
Šperky LeClay
www.SperkyLeClay.cz

Pro zakázkovou výrobu kovaných prstenů je třeba počítat v závislosti na ročním období cca 3-8 týdnů. V létě je prostě hodně svateb. Také pokud chcete kované prsteny kombinovat s drahými kovy je třeba počítat cca 6-10 týdnů na jejich zhotovení.
Pokud na dodávku spěcháte, lze si vybrat z hotových prstenů, které se dají případně lehce doupravit.
Pokud jste se rozhodli pro nákup na poslední chvíli, je také možné vyrobit kované zástupné prsteny z nerezové oceli typu Draill. Ty od Vás vezmeme po svatbě zpět a následně Vám dodáme již ty Vámi objednané. Tato služba je poskytována zdarma.
Hynek Kalista, KREDUM CZ s.r.o.

Chcete-li prsteny vyrobené na zakázku, objednejte si je prosím nejlépe cca 6 týdnů před plánovaným datem (kdyby byla třeba nějaká úprava, ať máte rezervu). Pokud si však chcete vybrat z hotových výrobků, stačí Vám na objednávku 2 dny ;-)

Eva Fričová

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!