Co nabízí navíc dražší kapela nebo DJ?

otázku položil(a): Svatební Planeta
10 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Někdy platí, že dražší je lepší, ale není to pravidlo. Je to stejné jako se vším ostatním.

Naprostou spolehlivost, důslednost, individuální přístup, zkušenosti a hudební profesionalitu.

Dražší kapela nabízí své dobré jméno, větší počet muzikantů, často však také úžeji zaměřený repertoár. Je dobré si promyslet, jací hosté budou přítomni a jakou zábavu chtějí sami svatebčané. Někdo bude preferovat velkou hlasitou rockovou kapelu, jiný zase třeba menší složení s univerzálním repertoárem.

Kvalitnější vybavení, lepší servis, kvalitnější muziku (kupovanou, originální) a především schopnosti a zkušenosti. Kvalitní DJ je rovněž kvalitním moderátorem, umí lidi dostat na parket.
Další přidanou hodnotou je servis, který by měl dražší DJ poskytnout.

Především kvalitní techniku, profesní zkušenosti a originální hudbu, kterou za léta své praxe nashromáždili a nic z toho není zadarmo.

Toto je těžká otázka, poněvadž nesleduji ceny ostatních. Za sebe mohu říci, že používám kvalitní profesionální techniku, mám odehraných přes 500 svateb a 1 500 dalších akcí. V oboru působím již od roku 1997 a hraji z originálních hudebních nosičů.

Záleží na okolnostech. kvalita, počet členů, délka hudební produkce. Na hudbě bych ale vůbec nešetřila. Byť může být brána jako samozřejmost, tak je to jedna z nejdůležitějších věcí na svatbě. Může Vám atmosféru celé svatby obohatit, ale naopak i zkazit. Proto se nenechte zlákat pouze nejnižší cenou!

Dle mého názoru je vždy cena úměrná kvalitě. Znám opravdu velkou spoustu DJs.. spousta z nich nabízí svoje služby i na svatby - osobně bych si ale "levného" DJe na vlastní svatbu nepozval. Nejčastěji mladí DJs jsou sice schopni Vám hodiny vykládat, jak jsou skvělí diskžokejové... jak umí mixovat muziku a jak z nich "jdou návštěvnice klubů do kolen" .. ale chtějí to novomanželé mít na svatební oslavě? Dnes je DJů oproti 5-10letům zpět hodně - je to díky dostupnější technice, muzice a defacto když rodiče dají klukovi 30tis, tak se může vybavit a stát se djem... Nikdo ho ale nenaučí znát muziku.. znát starší muziku, poznat kdy se která skladba hodí a kdy ne.. a nenaučí je kultivovaný projev, který prostě k moderování svatby patří. Sám mam 12 let praxe a cca tisíc odehraných akcí (diskotéky, svatby, večírky, moderování v rádiu atd..)

Kvalitnější technika a zvuk. Více zkušeností a praxe. Zpravidla je i lepší moderátor!

Dnes jsou již skoro standardem doplňkové služby jako promítání fotek, bezdrátové mikrofony, či kvalitní zvuková aparatura. Za tyto služby by jste neměli tedy připlácet X tisíc korun. Kvalitní zvuková aparatura by měl být základ, jako je pro zpěváka jeho hlas.
Levní DJs jsou schopni odehrát svatbu od 1500kč, ale pokud se nejedná o Vašeho známého, věřte, že na tuto cenu se kvalitní DJ není schopný dostat. Často pak sráží kvalitu hudební produkce a vrhají tak špatné světlo na všechny DJe.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!