Kolik zaplatí snoubenci za hraní na svatbě?

otázku položil(a): Svatební Planeta
13 Odpovědí Řadit dle: / Poslední aktivity / Reputace autora

Cena za hraní na svatbě se pohybuje od 7000 Kč.

Na poptávku s určením místa (stačí obec) pošleme obratem celkovou cenu včetně kalkulace

Cena bývá v každém případě indiviuální - dle počtu hudebníků, délky produkce, náročností na techniku a dopravu (případně další požadavky - světla, podium apod.)

Na trhu se najde spousta cen a kvalit, to dobře víme, a proto nabízíme individuální cenové a velikostní řešení pro většinu zákazníků. Ceny se odvíjí dle zvolené aparatury a počtu hodin produkce.

Ceny jsou pochopitelně u každé kapely různé. Nejvíc závisí na popularitě kapely a délce programu. Pokud si objednáte kapelu Falzet, bude cena za hodinu produkce zhruba 800,-Kč plus cestovní náklady. Přesnou cenu si můžete zjistit na našem webu http://falzet.cz, kde si lze i rezervovat termín.

Cena se vždy odvíjí od počtu odehraných hodin a dopravy.

To záleží na konkrétním balíčku který si zvolí a dle dalších přání.

Tolik, na kolika se domluví, to je jasné....

Záleží na okolnostech. kvalita, počet členů, délka hudební produkce. Na hudbě bych ale vůbec nešetřila. Byť může být brána jako samozřejmost, tak je to jedna z nejdůležitějších věcí na svatbě. Může Vám atmosféru celé svatby obohatit, ale naopak i zkazit. Proto se nenechte zlákat pouze nejnižší cenou!

Ceny DJů jsou velmi rozdílné (3000-15000), ne vždy samozřejmě platí, že dražší DJ bude také lepší. Já sám mam již 12 let zkušeností (odhadem cca 1000 akcí - svateb, večírků, diskoték, moderování v rádiu atd...) a jsem tedy schopen svatbu odehrát dle přání snoubenců i jejich hodtů, moderovat soutěže, hry a všechny podobné aktivity. Vždy vozím vlastní profesionální zvukovou a světelnou techniku a pochopitelně spoustu muziky a dobré nálady připravéné pro všechny. Cena za produkci v délce až 8hod je 6.000 Kč. Pokud je třeba nějakých změn, je cena kalkulována individuálně. Doprava do 100 Km od Mladé Boleslavi je zdarma.

Cena se pohybuje většinou od 5000,-Kč, je to podle podle odehraných hodin ale dá se domluvit taky na paušální ceně.

Ceny dj na svatbu jsou různé v rozmezí od 1500 až nad 10 000,- Cena by v každém případě měla odpovídat i kvalitě hudební produkce i použitém technickém zázemí a hlavně jeho zkušenostem. Pokud je Dj profesionál a věnuje se především produkci na svatbách, budete mít jistotu že proběhne vše podle vašich představ. Zkušeně bude sledovat chování hostů a násladně reagovat na jejich hudební vkus. Hraje dle přání hostů a ne pro sebe. Odmoderuje srozumitelných slovem od úvodu novomanželského tance až po soutěže. Vždycky ví kdy má hudba hrát tlumeně a kdy ji naopak zesílit. Rád Vám poradí i s organizačními problémi, jelikož ročně odehraje pár desítek svateb. A samozřejmostí bude použitá zvuková i světelná technika vysoké kvality, žádné nepříjemné zvuky z reproboxů a pod. Myslete prosím na to, že až akce začne, bude pozdě na jakékoli změny a pár ušetřených stovek za to rozhodně nestojí.

Ceny DJů se velice liší a často na svých webech cenu služeb neuvádí a je na dotaz. Cena se poté odvíjí od konkrétního požadavku či popisu, dokonce i místa svatby. V praxi to znamená - pozor na DJ, kteří uvádí smluvní cenu. Cena služby by se měla rovnat kvalitě, kterou dostanete a ta by měla být vždy stejná pro všechny. Cena slušného DJe se pohybuje okolo 5-7 tis korun. Někomu by se tato cena mohla zdát vysoká, ale správný DJ by se měl přizpůsobit hudebnímu vkusu svatebních hostů, bavit je a celý večer doprovázet mluveným slovem. Tím vytvoří tu pravou atmosféru na svatební oslavě.
DJ by měl být schopný zahrát skoro vše, což je také hlavní výhoda oproti kapele, proto je dobré volit DJ s rozsáhlým hudebním archivem.
DJ by měl také reprezentovat, rifle a tričko se na svatbu opravdu nehodí, základní věc, kterou ne všichni v tomto oboru pochopili.
Hudební produkci by mělo jít vždy na místě prodloužit dle zábavy. Ceny prodloužení by se poté neměly pohybovat nad 600kč za hodinu. Na tuto informaci je vždy dobré se zeptat společně s cenou dopravy.

Chci odpovědět na otázku

Na otázky mohou odpovídat pouze firmy. Máte-li firemní profil, přihlašte se!