Pro firmy

Svatební Planeta nabízí firmám působícím ve svatebním odvětví bezplatný zápis v katalogu firem. Kromě možnosti zápisu zde naleznete spoustu užitečných funkcí pro budování firemní identity a podporu marketingu. Zde je popis těch nejdůležitějších.

Vizitka

Vizitkou zaujmete na první pohled snoubence a odlišíte se od konkurence v katalogu firem. Vizitky jsou v katalogu řazeny vždy dle reputace firem. Výši reputace ovlivňuje počet zrealizovaných svateb, počet doporučení od jiných firem (partnerů), přítomnost videovizitky a mnoho dalších kritérií. Našim cílem je, aby reputace co nejlépe odrážela skutečnou profesionalitu a kvalitu.

Profil firmy

Na Svatební Planetě mají všichni nárok na plnohodnotný profil zahrnující profilový obrázek, úvodní text, videovizitku a 30 ukázkových fotografií. Nemáte-li zatím videovizitku, je možná nejvyší čas začít na ní pracovat. Videovizitkou můžete ukázat nejen své produkty a služby, ale také svoji osobnost. Osobní sympatie mohou být pro snoubence často rozhodující.

Kontaktní údaje

V kontaktních údajích můžete uvést svoji fyzickou adresu, telefon, emailovou adresu i odkaz na své vlastní internetové stránky. Všimněte si také možnosti vložení odkazů na profily na sítích Facebook a Pinterest, které se zobrazují ve formě pluginů níže.

Partneři

Partneři jsou jiné svatební firmy, které doporučujete, a které zároveň doporučují Vás. Partneři, podobně jako svatby, zvyšují Vaši reputaci. O partnerství můžete požádat libovolnou firmu registrovanou na Svatební Planetě, nebo také k nám můžete přivést někoho nového.

Svatby

Svatební fotoalba jsou ukázkou Vaší práce, a zároveň jedním z hlavních kritérií zvyšujících Vaši reputaci na Svatební Planetě. Svatby mohou vkládat pouze fotografové. Označí-li Vás však fotograf jako jednoho z dodavatelů podílejících se na svatbě, zobrazí se příslušná svatba i na Vašem profilu.

Otázky

Odpovídáním na otázky prokážete svoji odbornost a nepřímo sdělíte potenciálním klientům další informace o Vás a Vámi nabízených službách. Každá odpověď navíc zvyšuje Vaši reputaci na Svatební Planetě. Nové otázky mohou vkládat pouze správci Svatební Planety. Tipy na otázky nám však můžete emailem zasílat všichni.

Pokud Vás nabídka funkcí pro firmy oslovila, můžete se rovnou zaregistrovat.